• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Statystyki

  • Odwiedziny: 731738
  • Do końca roku: 13 dni
  • Do wakacji: 186 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2017-12-18

Imieniny: Bogusława, Gracjana

Jesteś tutaj:Start / WYDARZENIA

WYDARZENIA

SZLACHETNA PACZKA EDYCJA 2017

Szlachetna Paczka edycja 2017 zakończona sukcesem! I tym razem cała społeczność szkolna nie zawiodła i udało się zebrać wszystkie potrzebne artykuły, również te szczególne - wymarzone prezenty wskazane przez naszą rodzinę! Organizatorzy: Katarzyna Sypniewska i Renata Pelczar składają podziękowania dla wszystkich, którzy okazali dobre serce i wsparli naszą akcję! 

KONKURSY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

"Córka Czarownic" - ze znajomości tej książki odbył się szkolny konkurs czytelniczy. W zmaganiach wzięły udział uczennice klas 2 i 3. Komisja po dokładnym sprawdzeniu odpowiedzi wyłoniła zwycięzców. Najlepsze okazały się uczennice : Wiktoria Piwowar z kl.3c – 1 miejsce, Wiktoria Pietrakowska z kl.3b i Zuzanna Surma z kl.2c – 2 miejsce Aleksandra Wroblewska z kl.3b – 3 miejsce, Aleksandra Pardola z kl.3a – wyróżnienie.

SPRZEDAŻ CIASTA

Akcja Szlachetna Paczka trwa w najlepsze! Z tej okazji, by zebrać fundusze na potrzebne artykuły dla "naszej" rodziny, Samorząd Uczniowski zorganizował sprzedaż ciasta, która odbyła się 29.11.2017 r. . Podczas długich przerw można było nabyć pyszne łakocie - chętnych nie brakowało! Zobaczcie sami w galerii zdjęć.

AKADEMIA Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Gimnazjaliści uczcili rocznicę Odzyskania Niepodległości. Zebrana w Auli Gimnazjum społeczność szkolna mogła zobaczyć montaż słowno-muzyczny, którego tematem przewodnim była "wolność".  Szkolni aktorzy przekonywali, że bohaterem może być każdy z nas - wystarczy tylko odrobina chęci i zainteresowania losami ludzi wokół. Uczniów do występu przygotowały panie: Anna Przybylska i Zdzisława Młynarska.

MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA

24 października 2017 r. w czytelni biblioteki odbył się konkurs czytelniczy „Mistrz pięknego czytania”. Brali w nim udział uczniowie klas II i III wyłonieni w 1 etapie przez nauczycieli polonistów. Uczestnicy czytali wylosowane fragmenty prozy i wiersze, wszyscy zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Oceniano wyrazistość czytania, płynność, bezbłędność oraz rozumienie czytanego tekstu. Oto wyniki:

1 miejsce zdobyła Wiktoria Chrzan z kl.3b

2 miejsce- Damian Bańka z kl.3a

3 miejsce - Łucja Pobihuszka z kl.3b

Wyróżnienie uzyskała Karolina Machata z kl.3b. Laureaci tego konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Gratulujemy zwycięzcom.