Warning: simplexml_load_file(http://szkolnasa.cluster011.ovh.net/xml/endSchool.xml) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: HTTP request failed! in /home/gimgrebocice/ftp/includes/functions.php on line 180

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://szkolnasa.cluster011.ovh.net/xml/endSchool.xml" in /home/gimgrebocice/ftp/includes/functions.php on line 180
  • Do wakacji: -1 dni

Sobota, 2017-06-24

Imieniny: Danuty, Jana

WYDARZENIA - ARCHIWUM

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Podsumowaliśmy dziewięć miesięcy nauki. W Auli Gimnazjum odbył się uroczysty apel kończący rok szkolny 2015/2016. Podczas uroczystości Wójt Gminy Grębocice Pan Roman Jabłoński nagrodził uczennice z najlepszymi średnimi ocen - Kladuię Guzerę i Katarzynę Plonę oraz Wiktorię Wróbel wraz z opiekunem artystycznym p. Anną Matijczak za sukcesy artystyczne. Dykrektor Gimnazjum wręczył statyetki dla najlepszych sportowców oraz uczniów, którzy działani na rzecz szkoły. Poznaliśmy takżę zwycięzców konkursu SUPERKLASA. Zaszczytny tytuł wywalczyła w tym roku klasa III C. Na zakończenie tegoroczni absolwenci złożyli podziękowania dla całej kadry pedagogicznej. Ostatni dzwonek za nami. Teraz już tylko wakacje!

WRĘCZENIE LISTÓW GRATULACYJNYCH I POCHWALNYCH 2015/2016

Uczniowie z najwyższymi średnimi nagrodzeni. Dzień przed zakończeniem roku szkolnego odbyła się uroczystośc, podczas której zostały wręczone listy gratulacyjne i pochwalne dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce oraz ich rodziców. Byłą to także okazja do podziękowania przyszłym absolwentom, którzy odznaczyli się działalnością artystyczną. Nagrodzono także uczniów z najwyższymi średnimi ocen na poziomie poszczególnych klas oraz trzecioklasistów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki z egzaminów gimnazjalnych. Wydarzenie zostało okraszone występami wokalnymi nagrodzonych dziewcząt z klas III.

GALERIA ZDIĘĆ

BAL GIMNAZJALNY 2016

Wybrzmieniem pierwszych dźwięków poloneza, młodzież przygotowana przez penie: Renatę Pelczar i Izabellę Czaję, rozpoczęła Bal Gimnazjalny. Bal jest wieloletnią tradycją i świętem dla przyszłych absolwentów, którzy opuszczą szkolne mury 24 czerwca. Akcentem artystycznym podczas tegorocznej zabawy był występ w stylu Bollywood, przygotowanym przez nauczycieli gimnazjum: Renatę Chrzan i Szymona Kaśków.

SZKOŁA Z KLASĄ 2.0 - II PÓŁROCZE

Podsumowaliśmy projekt Szkoła z Klasą 2.0. Uczniowie opowiadali o programach realizowanych w II półroczu mijającego roku szkolnego. Była to okazja do zaprezentowania przed społecznością szkolną efektów podejmowanych działań. Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ.