Środa, 2017-01-18

Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty

Jesteś tutaj:Start

JASEŁKA 2016

Nowatorskie jasełka w wykonaniu gimnazjalistów na dobre wprowadziły w klimat nadchodzących świąt, zgromadzoną w auli społeczność szkolną. Uczniowie zaprezentowali tradycyjną szopkę w nowoczesnym wydaniu - ale niezmiennie zostały ukazane najważniejsze wartości, którymi powinniśmy kierować się w codziennym życiu. Montaż słowno-muzyczny przygotowały panie: Anna Przybylska i Iwona Szadyko.

XIII POWIATOWY PRZEGLĄD KOLĘD

Klaudia Gruchała wyśpiewała I miejsce podczas VIII Powiatowego Przeglądu Kolęd, który odbył się 16 grudnia w Zespole Edukacyjnym w Gaworzycach. Klaudia  Na scenie zaprezentował się także zespół wokalny w składzie: Łucja Pobihuszka, Dorota Przychodzka,Wiktoria Głowacka, Wiktoria Chrzan, Karolina Machata, Emilia Szulczyńska. Uczennice do występu przygotowała p. Renata Chrzan.

CZYTANIE SIENKIEWICZA

W myśl hasła „Czytanie łączy pokolenia” bibliotekarze zainicjowali akcję głośnego czytania. Na zajęciach godziny wychowawczej zapoznano uczniów z prezentacją „Polscy laureaci literackiej Nagrody Nobla” oraz młodzież czytała fragmenty nagrodzonej powieści Henryka Sienkiewicza „Quo Vadis” lub innej powieści tego pisarza.

MIKOŁAJKI 2016

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego uczcili dzień Świętego Mikołaja. 6 grudnia świąteczna drużyna złożyła życzenia całej społeczności szkolnej. Do gimnazjum przybył też sam Mikołaj i wręczył wszystkim słodkości. Zapraszamy na fotorelację! :)

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, podczas której można się przenieść w świat fantazji. Z tej okazji 25 listopada w naszej szkole zorganizowana została dyskoteka andrzejkowa. Podczas zabawy nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Jak każe tradycja, nie obyło się także bez andrzejkowych wróżb! W Salonie Wróżb, przygotowanym przez panie: W. Myśków oraz K. Haspert-Białek, uczniowie mogli poznać swoją przyszłość i skosztować słodkości z wróżbą. Wszyscy obecni uczniowie skończyli dyskotekę w dobrym nastroju. Teraz czekają na następną…