• Odwiedziny: 619900

Imieniny: Sergiusza, Teofila

Jesteś tutaj:Start

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Trzecioklasistki uczestniczyły w warsztatach fotograficznych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie. Dziewczęta, które swoją dalszą karierę edukacyjną zamierzają związać z fotografią, uczestniczyły w warsztatach "Idealny portret", które prowadził p. Tadeusz Trociński, nauczyciel ZSzTiO. Była to doskonała okazja by zapoznać się z profesjonalnym sprzętem fotograficznym oraz wykonać wspaniałe portrety. Efekty ich pracy można zobaczyć w galerii zdjęć!

EGZAMIN GIMNAZJALNY - DZIEŃ III

Język obcy - to właśnie ten blok zakończył zmagania trzecioklasistów z egzaminem gimnazjalnym. Większość uczniów z naszej szkoły wybrała język angielski. Ten sprawdzian składał się z dwóch części: podstawowej i rozszerzonej. Młodzież rozwiązywała zadania zamknięte oraz słuchowej, a także sprawdzające znajomość gramatyki.

EGZAMIN GIMNAZJALNY - DZIEŃ II

Drugi dzień egzaminów to zmagania trzecioklasistów z blokiem matematyczno-przyrodniczym. Od godziny 9:00 uczniowie zasiedli do rozwiązywania sprawdzianu z biologii, chemii, fizyki oraz geografii. Następnie od godziny 11:00 przystąpili do rozwiązywania testu z matematyki. Trzydniowy okres egzaminacyjny uczniowie zakończą testem z języka obcego.

EGZAMIN GIMNAZJALNY - DZIEŃ I

Trzydniowy maraton egzaminacyjny rozpoczęty. 19 kwietnia, z wybiciem godziny 9:00 trzecioklasiści przystąpili do sprawdzianu wiedzy humanistycznej. Uczniowie zmierzyli się najpierw z testem z historii oraz wiedzy o społeczeństwie, a po przerwie zasiedli do egzaminu z języka polskiego. Wyniki tegorocznych egzaminów uczniowie poznają w czerwcu.

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli świąteczne życzenia. Ostatnim akcentem przed wielkanocną przerwą świąteczną była akcja Samorządu, który jak co roku pamięta o całej społeczności szkolnej - nie zabrakło własnoręcznie przygotowanych kartek dla pracowników szkoły oraz drobnych słodkości dla uczniów.