Piątek, 2016-12-09

Imieniny: Anety, Leokadii

Jesteś tutaj:Start

MIKOŁAJKI 2016

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego uczcili dzień Świętego Mikołaja. 6 grudnia świąteczna drużyna złożyła życzenia całej społeczności szkolnej. Do gimnazjum przybył też sam Mikołaj i wręczył wszystkim słodkości. Zapraszamy na fotorelację! :)

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, podczas której można się przenieść w świat fantazji. Z tej okazji 25 listopada w naszej szkole zorganizowana została dyskoteka andrzejkowa. Podczas zabawy nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Jak każe tradycja, nie obyło się także bez andrzejkowych wróżb! W Salonie Wróżb, przygotowanym przez panie: W. Myśków oraz K. Haspert-Białek, uczniowie mogli poznać swoją przyszłość i skosztować słodkości z wróżbą. Wszyscy obecni uczniowie skończyli dyskotekę w dobrym nastroju. Teraz czekają na następną…

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

26 listopada 2016 roku w hali sportowej w Grębocicach odbył się Turniej Piłki Siatkowej drużyn gimnazjalnych z Gmin należących do ZWIĄZKU GMIN ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO. Uczniowie Gimnazjum im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego wygrywając wszystkie mecze zajęli I miejsce w turnieju. Ostateczna klasyfikacja Gimnazjów:

1. Grębocice
  2. Radwanice
  3. Polkowice
  4. Jerzmanowa

Sponsorem w/w turnieju był Związek Gmin Zagłębia Miedziowego, który jednocześnie zawody objął swoim patronatem.

SCENA PREZENTACJI MŁODYCH

Klaudia Gruchała wyróżniona podczas XXIV Konkursu Wokalnego "Scena Prezentacji Młodych". Gala finałowa odbyły się 25 listopada w Centrum Kultury Muza w Lubinie, a poprzedziły ją dwudniowe przesłuchania, w których udział wzięło ponad 50 uczestników. Klaudia zaprezentowała się w utworze Warwick Avenue. Uczennicę do występu przygotowała p. Renata Chrzan. Gratulujemy!

SPRZEDAŻ GALARETEK - SZLACHETNA PACZKA

Szkolni wolontariusze podsumowali ostatnią galaretkową akcję - udało się zebrać 197 złotych. Pieniądze uzbierane ze sprzedaży deserów, zgodnie z zapowiedzią, zostaną wykorzystane na zakup produktów dla wybranej rodziny w ramach akcji "Szlachetna Paczka".