Poniedziałek, 2017-12-18

Imieniny: Bogusława, Gracjana

Jesteś tutaj:Start

ZMIANA OPŁAT ZA POSIŁKI W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

INFORMUJEMY, ŻE OD 01.01.2018 R. ULEGA ZMIANIE CENA POSIŁKU W STOŁÓWCE SZKOLNEJ:

Dzienna stawka żywieniowa za posiłki wydawane uczniom wyniesie 4 złote.

SZLACHETNA PACZKA EDYCJA 2017

Szlachetna Paczka edycja 2017 zakończona sukcesem! I tym razem cała społeczność szkolna nie zawiodła i udało się zebrać wszystkie potrzebne artykuły, również te szczególne - wymarzone prezenty wskazane przez naszą rodzinę! Organizatorzy: Katarzyna Sypniewska i Renata Pelczar składają podziękowania dla wszystkich, którzy okazali dobre serce i wsparli naszą akcję!

KONKURSY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

"Córka Czarownic" - ze znajomości tej książki odbył się szkolny konkurs czytelniczy. W zmaganiach wzięły udział uczennice klas 2 i 3. Komisja po dokładnym sprawdzeniu odpowiedzi wyłoniła zwycięzców. Najlepsze okazały się uczennice : Wiktoria Piwowar z kl.3c – 1 miejsce, Wiktoria Pietrakowska z kl.3b i Zuzanna Surma z kl.2c – 2 miejsce Aleksandra Wroblewska z kl.3b – 3 miejsce, Aleksandra Pardola z kl.3a – wyróżnienie.

SPRZEDAŻ CIASTA

Akcja Szlachetna Paczka trwa w najlepsze! Z tej okazji, by zebrać fundusze na potrzebne artykuły dla "naszej" rodziny, Samorząd Uczniowski zorganizował sprzedaż ciasta, która odbyła się 29.11.2017 r. . Podczas długich przerw można było nabyć pyszne łakocie - chętnych nie brakowało! Zobaczcie sami w galerii zdjęć.

RECYTATORSKIE SUKCESY

21.11.2017 r. odbył się w Gaworzycach XVII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Kocham Cię Ojczyzno”. Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Makowicz, Aleksandra Pardoła, Wiktoria Chrzan, Dominika Bolińska, Wiktoria Głowacka, Maja Kamińska, Jakub Marczak. Uczniowie  pięknie zaprezentowali utwory o tematyce patriotycznej i zajęli wysokie miejsca: Wiktoria Chrzan z kl. III B -  II miejsce, Aleksandra Pardoła z kl. III A – III miejsce. Wyróżnienia otrzymały: Wiktoria Głowacka oraz Maja Kamińska. Uczniów do konkursu przygotowała  pani Zdzisława Młynarska.