Kalendarium

Czwartek, 2018-06-21

Imieniny: Alicji, Alojzego

MISTRZOSTWA STREFY LEGNICKIEJ

Kolejne sukcesy naszych szkolnych sportowców! Tym razem na Mistrzostwach Strefy Legnickiej w Lekkiej Atletyce, które zostały rozegrane 22.05.2018 r. w Polkowicach. Wśród 20 startujących szkół reprezentacje dziewcząt oraz chłopców zajęły III miejsce. Ponadto wielu uczniów stanęło na podium za sukcesy w startach indywidualnych i dzięki temu awansowali do Finału Dolnośląskiego, który odbędzie się 06.06.18 r. we Wrocławiu. Natomiast Emilia Szulczyńska poprawiła rekord Gimnazjum w pchnięciu kulą, który obecnie wynosi 9,85 m. Uczniów do startu przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: Izabella Czaja, Paweł Szadyko, Andrzej Kwaśnik. Poniżej prezentujemy składy drużyn oraz indywidualne miejsca zawodników.

Skład drużyny dziewcząt – Szulczyńska Emilia, Kamińska Maja , Mazur Emilia, Auguścik Izabela, Filipowicz Dorota, Leś Małgorzata, Bilska Martyna, Banaś Sandra, Szawiel Adrianna, Uchryńczuk Julia

Skład drużyny chłopców  - Sidorowicz Hubert, Lasota Jordan, Marczak Jakub, Krupa Damian,    Fiedorek Michał, Bagrowski Hubert, Śpiak Tomasz, Bańka Damian, Mosoń Krzysztof, Szulc Kamil, Frdrych Natan, Smereczniak Miłosz, Rutkowski Mateusz