• Do wakacji: 1 dzień

Czwartek, 2018-06-21

Imieniny: Alicji, Alojzego

MISTRZOSTWA STREFY LEGNICKIEJ

Kolejne sukcesy naszych szkolnych sportowców! Tym razem na Mistrzostwach Strefy Legnickiej w Lekkiej Atletyce, które zostały rozegrane 22.05.2018 r. w Polkowicach. Wśród 20 startujących szkół reprezentacje dziewcząt oraz chłopców zajęły III miejsce. Ponadto wielu uczniów stanęło na podium za sukcesy w startach indywidualnych i dzięki temu awansowali do Finału Dolnośląskiego, który odbędzie się 06.06.18 r. we Wrocławiu. Natomiast Emilia Szulczyńska poprawiła rekord Gimnazjum w pchnięciu kulą, który obecnie wynosi 9,85 m. Uczniów do startu przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: Izabella Czaja, Paweł Szadyko, Andrzej Kwaśnik. Poniżej prezentujemy składy drużyn oraz indywidualne miejsca zawodników.

Skład drużyny dziewcząt – Szulczyńska Emilia, Kamińska Maja , Mazur Emilia, Auguścik Izabela, Filipowicz Dorota, Leś Małgorzata, Bilska Martyna, Banaś Sandra, Szawiel Adrianna, Uchryńczuk Julia

Skład drużyny chłopców  - Sidorowicz Hubert, Lasota Jordan, Marczak Jakub, Krupa Damian,    Fiedorek Michał, Bagrowski Hubert, Śpiak Tomasz, Bańka Damian, Mosoń Krzysztof, Szulc Kamil, Frdrych Natan, Smereczniak Miłosz, Rutkowski Mateusz

Sukcesy indywidualne

Im  Kamińska Maja w rzucie oszczepem